Karton
Chiquita jest dowodem na to, że opakowanie produktu może być równie sławne i doceniane jak sam produkt.
 
Mowa tu o popularnym kartonie bananów Chiquita. Tak, o tym, który widzicie w supermarketach i na lokalnych targach na całym świecie – pełen doskonałych bananów i nie tylko.
 
Chiquita była pierwszą firmą w branży, która w 1961 roku wprowadziła kartony do transportu bananów. Dotąd bowiem owoce podróżowały w kiściach, zawieszone na hakach w ładowniach statków i często docierały na miejsce przeznaczenia w bardzo złym stanie.


Solidność kartonu Chiquita jest znana i doceniana w wielu środowiskach, również poza branżą owocową. Karton ma wiele żyć – tyle, ile pomysłów ma ten, kto wykorzystuje go do celów kreatywnych i osobistych: jako pudło na przeczytane książki, legowisko dla czworonożnych przyjaciół, solidne i ochronne pudło wykorzystywane w trakcie przeprowadzki do przenoszenia najdelikatniejszych przedmiotów oraz wiele, wiele innych. A wędrowni sprzedawcy za nic w świecie nie zastąpiliby go innym kartonem do transportowywania różnych towarów z jednego targu na drugi!


Wielofunkcyjne pudło o tysiącu zastosowań, którego wygląd zewnętrzny został niedawno odnowiony, ale niezniszczalność pozostała taka sama jak zawsze.

Oto kilka sposobów "alternatywnego" wykorzystania  kartonu Chiquita!

Zrób zakupy i zapakuj wszystko w karton Chiquita!
Zmieści się naprawdę wszystko!
Karton Chiquita staje się legowiskiem dla czworonożnych przyjaciół!
Przeprowadzka przy użyciu kartonów Chiquita to zupełnie coś innego!
Pomysłów na zastosowanie kartonu  Chiquita jest naprawdę wiele!

Niektórzy z kartonów zbudowali sobie nawet dom!